2019 - 2020 Bahar Döneminde Mezun Olanlar Diplomalar Bürolarda

date_range
17 Ağustos 2020 Pazartesi
visibility
472

Anadolu Üniversitesi tarafından 2019 – 2020 bahar döneminde mezun olan öğrencilerin diplomaları hazırlandı ve Aof bürolarına gönderildi. Öğrenciler bu gün itibariyle diplomalarını almaya başladı.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan mezuniyet ve diploma duyurusu aşağıdaki gibidir.

Açıköğretim Sistemine göre öğrenim gören öğrencilerimizden 2019-2020 öğretim yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı sonucunda mezun olanların diplomaları bağlı oldukları Açıköğretim bürolarına gönderilmiştir. 

Açıköğretim Fakültesi Sağlık Programlarından (Sağlık Yönetimi, Ebelik, Hemşirelik, Sağlık Memurluğu, Sağlık Teknikerliği, Eczane Hizmetleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Yaşlı Bakımı, Çocuk Gelişimi) bu dönemde mezun olan öğrencilerin diplomaları,  tescil işlemi yapıldıktan sonra AÖF bürolarına gönderilecektir.

Diploma, mezunumuza veya yasal vekiline bağlı olduğu AÖF Bürosu tarafından imza karşılığında teslim edilmektedir. Ayrıca diplomalar adrese gönderilmemekte ya da bürolar arası transfer yapılmamaktadır.

Mezunlarımızı tebrik eder, yaşam boyu öğrenmenin öncüsü Anadolu Üniversitesi olarak giriş sınavsız İkinci Üniversite fırsatı ile sizleri tekrar aramızda görmek isteriz. Giriş Sınavsız İkinci Üniversite fırsatı ile ilgili detaylı bilgi almak için Açıköğretim İkinci Üniversite Kayıt İşlemleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

person
email

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Güz Dönemi Ara Sınavı
9 Aralık 2023 Cumartesi