GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu Gizlilik Politikası aofsoru.com sitesinde(bundan böyle “site” olarak anılacaktır) kullanılan kişisel bilgilerin kullanım amacını anlatma ve gizliliğine dair bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Facebook ile üye olarak Facebook’un Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş bulunuyorsunuz. Bununla ilgili detaylı bilgi ve ayarlar için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi ile Facebook profiliniz üzerinden belli bazı izinleri sağlamış oluyorsunuz. Bu uygulama ile kullanıcıların Facebook profillerindeki ID, ad, soyad, e-posta, doğum tarihi vb. kişisel, iletişim bilgilerini içeren, demografik bazı bilgilerin bulunduğu ve kullanıcının Facebook üzerinde beğendiği sayfalar, arkadaş listesi vb. diğer bilgiler veritabanına kaydedilmektedir. Farklı türde kullanıcının sağladığı kişisel bilgileri şu amaçla kullanıyoruz:

- Siteyi kullanıcıya özel olarak kişiselleştirmek,
- Sitenin geliştirilmesinde bize yardımcı olmasını sağlamak,
- Kullanıcının izin sağladığı durumlarda kişiye e-posta ve telefon gibi yollarla ulaşmak.

Siteye Facebook ile üye olabilmek için Facebook Platform’u tarafından sağlanan bazı izinlerin verilmesi zorunludur. Kullanıcı izin vermek istemediği durumlarda uygulamayı kullanmama ve kişisel bilgilerini paylaşmama hakkını saklı tutar.

Site aracılığıyla tarafımıza sağlamış olduğunuz kişisel bilgileriniz kanunla yetkili mercilerin talebi haricinde hiçbir şekilde gerçek veya tüzel üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişisel bilgilerinizin korunması amacıyla gerekli önlemler alınmaktadır. Buna rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bilgilerinizin zarar görmesi ya da üçüncü şahısların eline geçmesi site sorumluluğunda değildir.

Site okuduğunuz bu politika üzerinde kullanıcılarına herhangi bir haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu politikayı kabul eden her kullanıcı bu koşulu da peşinen kabul etmiş sayılır.

Site kurallara aykırı davrandığını, bilerek hatalı kişisel bilgiler beyan ettiğini ve haksız rekabete yol açtığını tespit ettiği kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutar.