AöfSoru

Aöf Çıkmış Sorulara Ulaşarak Hedefe Varmak!

Anadolu Üniversitesine bağlı Açıköğretim Fakültesinde okumak çok kolay değil. Tabi bu durum gündelik alışkanlıklarını bir kenara bırakıp, Aöf sınavlarını geçmek için çalışmayanlar için geçerlidir. Halbuki şunu ifade edebiliriz: Aöf sınavlarını geçmek için çok fazla kafa yormaya ve günün tamamını ders çalışmaya ayırmak gerekmez. Kimsenin de bunu yapabileceğini sanmıyorum. İşin püf noktası, Aöf için kurulan forum ve siteleri çok iyi takip ederek her türlü bilgi paylaşımı lehinize çevirmektir.

Aöf ile ilgili bilgi paylaşan sitelere abone olmak

Eminim bir yandan çalışmak bir taraftan da okumak stresli bir iştir. İşinizi mi, yoksa eğitimle ilgili sınav, kayıt yenileme gibi açıköğretim duyuruları takip etmek mi? Ancak hayatınızı kolaylaştıracak işlevselliğe sahip sitelerden haberiniz olduğunda eğitiminizle ilgili tüm değişik ve duyurulardan da haberdar olmanız çok daha kolay hale gelir. Bu nedenle aöf sınav ve kayıt gibi duyuruları yapan sitelerin bültenlerine kayıt olmanız da fayda var. Üstelik bu tür siteler, daha önce çıkmış soruları da yayınlayarak daha kolay bir sınav dönemi yaşamanıza yardımcı olur.

Bölümlere göre düzenlenmiş çıkmış sorular

İnternette herkesin arayıp da bulmakta zorlandığı şeylerden birisi, kendi bölümüne uygun aöf çıkmış sorular listesine ulaşmaktır. Bilgi kirliliği nedeniyle hem bölümlere hem de senelere göre sınıflanarak yayınlanmış çıkmış sorulara erişmek, her kafadan bir sesin çıktığı internette mümkün olmaz. Ancak düzenli bir iş yaparak, aöf öğrencilerine mükemmel bir hizmet sunan aofsoru.com için farklı şeyler ifade etmek gerekir. Hem bölümlere hem de senelere göre düzenlenmiş çıkmış sorulara ulaşabileceğiniz örnek bir site.

Bu sitenin çok daha iyi olması ve geliştirilmesi için elbette ki destekçi olacak kişiler yine aöf öğrencileridir. Yüksek duyarlılık ve yardımlaşma bilinciyle hareket edildiğin her bölümden her sene için çıkmış soruların sitede paylaşılabilmesi mümkün olabilir. Bunun için de site yönetimi, duyarlı aöf öğrencileriyle işbirliği içerisinde daha faydalı ve yararlı bir sitenin ortaya çıkması için çalışıyor. Söz konusu site de, sadece çıkmış sorularla ilgili bilgiler yer almıyor. Aöf ile ilgili duyuru, yenilikler, haberler veya aklınıza takılan  birçok sorunun da cevabına yer veriliyor.

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı
25 Mayıs 2024 Cumartesi